Kuchnia

Modne szafki kuchenne - przegląd funkcjonalnych mebli kuchennych

Modne szafki kuchenneWyposażenie domu lub mieszkania w niezbędne, użyteczne meble stanowi priorytet. Dobór funkcjonalnych mebli wiąże się z zastanowieniem nad własnymi potrzebami, ilością przestrzeni, dostępnej dla konkretnych mebli oraz budżetem, jaki można przeznaczyć na zakup mebli. Meble kuchenne stanowią niezwykle istotny element wystroju mieszkania, kreując styl nie tylko w kuchni, ale w całej strefie dziennej. Otwarta kuchnia, będąca częścią strefy dziennej powinna być nie tylko funkcjonalna, ale i estetyczna, a szafki kuchenne, w niej umieszczone, modne i solidne.

Więcej…

   

Biophilic design w kuchni

Design biophilic w kuchniObcowanie z naturą wycisza, daje poczucie łączności z czymś większym od nas, doskonałym i pięknym. Niestety ludzie żyjący w miastach mają bardzo ograniczony dostęp do zieleni, przestrzenne parki i rabatki przy chodnikach nie zastąpią naturalnych lasów, łąk i jezior. Receptą na miejski stres jest biophilic design - wprowadzamy do kuchni rośliny, armaturę kuchenną, która zastąpi nam źródła wody występujące w naturze i obowiązkowo kolory ziemi.

Więcej…

   

Zlew emaliowany, metalowy czy kompozytowy - jaki model wybrać?

Kompozytowy zlewWybierając zlewozmywak do kuchni, masz do wyboru najróżniejsze materiały. Zobacz, co warto o nich wiedzieć, a wybór tego właściwego nie przysporzy Ci trudności!

Więcej…

   

Rodzaje i wysokość szafek kuchennych

Rodzaje i wysokość szafek kuchennychRodzaje i wysokość szafek kuchennych. Kuchnia bez szafek jest jak dusza bez ciała. Aby kuchnia stała się pomieszczeniem użytkowym a przede wszystkim funkcjonalnym, niezbędne jest wyposażenie jej w odpowiednie meble.

Więcej…