Kuchnia

Rodzaje i wysokość szafek kuchennych

Rodzaje i wysokość szafek kuchennychRodzaje i wysokość szafek kuchennych. Kuchnia bez szafek jest jak dusza bez ciała. Aby kuchnia stała się pomieszczeniem użytkowym a przede wszystkim funkcjonalnym, niezbędne jest wyposażenie jej w odpowiednie meble.

Więcej…

   

Kuchnia w wydaniu eko

Kuchnia ekoKuchnia zaaranżowana w stylu ekologicznym jest oszczędna w formie, bazuje na naturalnych kolorach i materiałach. Obowiązkowe są drewniane meble kuchenne, energooszczędne sprzęty i mnóstwo kwiatów i świeżych ziół w glinianych donicach. To wnętrze niezwykle harmonijne, w którym można zrelaksować się po trudach dnia codziennego.

Więcej…

   

Modne szafki kuchenne - przegląd funkcjonalnych mebli kuchennych

Modne szafki kuchenneWyposażenie domu lub mieszkania w niezbędne, użyteczne meble stanowi priorytet. Dobór funkcjonalnych mebli wiąże się z zastanowieniem nad własnymi potrzebami, ilością przestrzeni, dostępnej dla konkretnych mebli oraz budżetem, jaki można przeznaczyć na zakup mebli. Meble kuchenne stanowią niezwykle istotny element wystroju mieszkania, kreując styl nie tylko w kuchni, ale w całej strefie dziennej. Otwarta kuchnia, będąca częścią strefy dziennej powinna być nie tylko funkcjonalna, ale i estetyczna, a szafki kuchenne, w niej umieszczone, modne i solidne.

Więcej…

   

Projektowanie kuchni - zasady. Popularne układy mebli kuchennych

Projektowanie kuchniZaprojektowanie kuchni jest pierwszym i najważniejszym krokiem do stworzenia idealnego wnętrza. Zanim jednak powstanie projekt należy zastanowić się jaki ma być efekt końcowy, oraz co można zrobić by pomieszczenie było atrakcyjne. Większość osób ma swój obraz idealnej aranżacji, jedni marzą o jasnym przestronnym wnętrzu z minimalistyczną zabudową w odważnych barwach, inni cenią przytulne wiejskie wnętrza kuchenne.

Więcej…