Meble

Przegląd tkanin obiciowych - właściwości i zalety różnego rodzaju obić mebli tapicerowanych

Tkaniny obiciowe tapicerowaneTkaniny obiciowe są podstawą wykończenia każdego wnętrza. To często od nich zależy, w jakim kolorze będą inne, potrzebne nam meble oraz jaki styl będzie wypełniał całe nasze wnętrze. Niestety tylko na pierwszy rzut oka wydaje się to proste i łatwe podczas urządzania wnętrza.

Więcej…

   

Fronty kuchenne - frezowane, szklane, drewniane

Fronty kuchenneFronty kuchenne stanowią o końcowym wyglądzie zabudowy, dlatego też wybór materiału z którego powstają jest tak ważny.

Więcej…

   

Dlaczego warto kupić meble drewniane?

Drewniane mebleDrewno jest ciągle niezwykle popularnym materiałem, jeśli chodzi o produkcję mebla, nawet pomimo faktu, że produkcja poszła bardzo naprzód i pojawiły się już materiały o wiele tańsze. Jednak zanim zdecydujemy się na rodzaj mebli, które chcemy mieć w mieszkaniu, warto poznać istotne zalety drewna jako materiału, które sprawiają, że nie wygląda na to, żeby miał wkrótce wyjść z mody!

Więcej…

   

Jak połączyć nowoczesne meble ze starymi

Aranżacja nowoczesnych i starych mebliEklektyczny styl wnętrzarski łączący nowoczesność z tradycją nie bez powodu święci w Polsce triumfy od dobrych kilku lat. Umiejętne połączenie nowoczesnych mebli ze starymi sprawi, że Twoje gniazdko zyska niepowtarzalny charakter. Poznaj kilka prostych zasad, w jaki sposób możesz tego dokonać.

Więcej…