Meble

Wieszak meblowy, uchwyt meblowy?

Wieszak meblowyJeśli jesteś właścicielem niewielkiego mieszkania lub domu i masz coraz większy problem z sensownym zagospodarowaniem posiadanych ubrań, płaszczy, kurtek, czy innej odzieży wierzchniej, to powinieneś zainwestować w dobrej jakości wieszaki. Solidne, wykonane z dobrej jakości materiałów wieszaki ścienne, wieszaki na ubrania lub wieszaki do ubrań meblowe, pozwolą Ci utrzymać porządek w Twoim domu oraz na przechowanie kurtek, ręczników i ubrań w idealnym stanie.

Więcej…

   

Sofa - jaką wybrać do małego salonu?

Sofa w małym salonieCzy mały pokój dzienny musi nas ograniczać w zakresie kupna sofy? Niekoniecznie! Decydując się na ten mebel, warto dobrać taki, który będzie przede wszystkim przedmiotem wielofunkcyjnym.

Więcej…

   

Fronty kuchenne - frezowane, szklane, drewniane

Fronty kuchenneFronty kuchenne stanowią o końcowym wyglądzie zabudowy, dlatego też wybór materiału z którego powstają jest tak ważny.

Więcej…

   

Dlaczego warto kupić meble drewniane?

Drewniane mebleDrewno jest ciągle niezwykle popularnym materiałem, jeśli chodzi o produkcję mebla, nawet pomimo faktu, że produkcja poszła bardzo naprzód i pojawiły się już materiały o wiele tańsze. Jednak zanim zdecydujemy się na rodzaj mebli, które chcemy mieć w mieszkaniu, warto poznać istotne zalety drewna jako materiału, które sprawiają, że nie wygląda na to, żeby miał wkrótce wyjść z mody!

Więcej…