Ogród

Balie ogrodowe fińskiego producenta

Balia ogrodowaFinowie są prekursorami saunowania i balneoterapii. Doskonale znają się na obróbce drewna i są uznawani za najlepszych producentów drewnianych wanien. Poznaj sekrety niezawodności fińskich balii ogrodowych.

Więcej…

   

Kolorowy ogród w zimie? To możliwe

Kwiaty brzoskwini zimąSą ludzie, którzy w zimie rezygnują z troski o ogród i pozostawiają go bez opieki. Okazuje się jednak, że jest to bardzo złe posunięcie, gdyż ogród również w zimie jak najbardziej może być kolorowy i piękny.

Więcej…

   

Nowy styl w ogrodzie - malowanie mebli ogrodowych

Farby do drewnaLato już za oknem. Pogoda idealna do spędzania czasu w ogrodzie. Zapewne wielu z was meble trzyma cały rok na zewnątrz, inni chowają je na zimę np. do garażu. Jednak meble ogrodowe co jakiś czas trzeba odświeżać, by ładnie się prezentowały. Może to być idealna okazja do stworzenia wyjątkowego stylu w Waszym ogrodzie!

Więcej…

   

Funkia w ogrodzie - Wszystko co musisz wiedzieć o tej roślinie

Rośliny ozdobneFunkie inaczej zwane hostami, to rodzaj bylin z rodziny szparagowatych, wywodzących się z terenów Azji, a dokładniej Japonii i Chin. Roślina jest coraz bardziej popularna w naszych ogrodach, ze względu na jej atrakcyjność, różnorodność i stosunkowo niewielkie wymagania. Doskonale również prezentuje się w zestawieniu z innymi kwiatkami, więc łatwo ją wpasować w pożądaną aranżacje. W artykule zostały opisane warunki konieczne do jej hodowli, charakterystyka, rodzaje oraz pomysły na łącznie z roślinami.

Więcej…