Informacje

3 największe mity na temat fotowoltaiki

Mity fotowoltaikiFotowoltaika owiana jest licznymi mitami - to fakt. Spowodowane jest to w gruncie rzeczy nieznajomością tematu przez osoby, które wypowiadają się o energii słonecznej i instalacjach fotowoltaicznych. W poniższym tekście chcielibyśmy przywołać trzy największe mity na temat fotowoltaiki i rozprawić się z nimi raz na zawsze. Zapraszamy do lektury!

Więcej…

   

Jak założyć domowy warsztat?

Domowy warsztatKażdy z nas spotkał się z sytuacją, w której to trzeba było sięgnąć po swoją domową skrzynkę z narzędziami. Drobne usterki, niewielkie naprawy, może mały remont - odpowiednie wyposażenie jest w tych sytuacjach niezbędne. A co, jeśli chcemy spróbować czegoś więcej? Np. wystrugać samemu zabawkę dla dziecka, założyć samemu zrobione ogrodzenie, stworzyć być może jakiś mebel. Do tego będzie potrzebny nam domowy warsztat wraz z całym swoim wyposażeniem. Jak go założyć? Jakich maszyn będziemy potrzebować? Odpowiadamy.

Więcej…

   

Rzeźby i ich rodzaje

Tworzenie rzeźbyPiękne i profesjonalne wykonane rzeźby kamienne są znakomitą dekoracją domu, ogrodu, placu. Wykonanie rzeźby można dziś zlecić profesjonalistom, którzy są jednocześnie artystami i dbają o to, aby każda rzeźba miała duszę. Każdy element rzeźby powinien być wykonany starannie, z dbałością o najmniejszy szczegół, który jest istotny dla ostatecznego wyglądu dzieła.

Więcej…