Technologie

Wibrator do betonu - jaki wybrać?

Wibrator do betonuFachowiec wykonujący w sposób profesjonalny swoją pracę nie może obejść się bez odpowiednich narzędzi. Te znacznie przyspieszą pracę, ale także pomogą wykonać ją w sposób właściwy. Przykładem takiego elektronarzędzia jest wibrator do betonu.

Więcej…

   

Ogrodzenie - rodzaje, materiały, pomysły, inspiracje

Ogrodzenie posesjiOgrodzenie to coś więcej, niż płot. To swoista wizytówka naszej posesji. Oto kilka pomysłów, którymi warto się inspirować przy jego budowie. Z czego zbudować ogrodzenie? Metal, drewno a nawet klinkier i rośliny - ogrodzenie można zrobić ze wszystkiego. Każde z tych rozwiązań ma jednak swoje wady i zalety. W poniższym artykule przedstawimy kilka metod na stworzenie ciekawego (a może i zaskakującego) ogrodzenia, które nie będzie tylko formą odgrodzenia się od świata, ale przede wszystkim aranżacyjną perełką.

Więcej…

   

3 największe mity na temat fotowoltaiki

Mity fotowoltaikiFotowoltaika owiana jest licznymi mitami - to fakt. Spowodowane jest to w gruncie rzeczy nieznajomością tematu przez osoby, które wypowiadają się o energii słonecznej i instalacjach fotowoltaicznych. W poniższym tekście chcielibyśmy przywołać trzy największe mity na temat fotowoltaiki i rozprawić się z nimi raz na zawsze. Zapraszamy do lektury!

Więcej…