Technologie

Fotowoltaika - jakich formalności musisz dopełnić?

FotowoltaikaFotowoltaika to ekologiczny sposób na pozyskiwanie energii elektrycznej, który pozwoli nam znacząco ograniczyć wysokość rachunków za prąd. Nie dziwi więc fakt, że inwestycja w energię słoneczną jest w naszym kraju coraz bardziej popularna. Należy mieć jednak na uwadze fakt, że montaż instalacji fotowoltaicznej to proces, który wymaga dopełnienia licznych formalności. O czym powinniśmy pamiętać?

Więcej…

   

Ogrzewanie na podczerwień - zdrowiej i taniej niż myślisz

Ogrzewanie na podczerwieńKażdego roku w sezonie grzewczym zmagamy się nie tylko ze strachem o rachunki za ogrzewanie, ale i z gorszym samopoczuciem. Jest to związane z przesuszonym powietrzem, kurzem unoszącym się znad kaloryferów i jego przypiekaniem na ich rozgrzanych powierzchniach. Jeśli chcemy zdrowszego ciepła, a do tego rachunków, które nie rujnują domowego budżetu, zainteresujmy się ogrzewaniem na podczerwień.

Więcej…

   

Wibrator do betonu - jaki wybrać?

Wibrator do betonuFachowiec wykonujący w sposób profesjonalny swoją pracę nie może obejść się bez odpowiednich narzędzi. Te znacznie przyspieszą pracę, ale także pomogą wykonać ją w sposób właściwy. Przykładem takiego elektronarzędzia jest wibrator do betonu.

Więcej…