Wnętrza

Czy warto skorzystać z usług profesjonalnego projektanta wnętrz?

Projektant wnętrzUrządzanie nowego domu lub mieszkania to duża przyjemność, ale też spora presja. Wybór kolorów ścian, mebli i poszczególnych dodatków może przysporzyć kłopotu. Projektowanie wnętrz nie każdemu sprawia przyjemność i nie każdy z nas jest do tego stworzony. Pod uwagę trzeba wziąć przecież nie tylko aspekty estetyczne, ale również praktyczne. Coraz więcej osób decyduje się na zatrudnienie profesjonalisty, który we współpracy z nimi zajmuje się projektowaniem poszczególnych pomieszczeń i wyborem wszystkich akcesoriów. Czy warto zdecydować się na taki krok?

Więcej…

   

Kolory ziemi

Kolory ziemiKolory ziemi we wnętrzach sprawdzają się idealnie. Symbolizują z jednej strony elegancję, a z drugiej naturę, pozwalają na relaks i odpoczynek. Kolory ziemi to odcienie beżu, brązu i zieleni. Dzięki ich zastosowaniu można uzyskać efekt eleganckiego i przytulnego pokoju.

Więcej…

   

Nowoczesne szkło ornamentowe w wystroju wnętrz

Szkło ornamentoweSzkło ornamentowe to szkło półprzezierne. Doświetla pomieszczenie poprzez subtelny efekt rozproszonego dziennego światła. Jest funkcjonalnym i ergonomicznym rozwiązaniem dla przegród we wnętrzach.

Dodaje pomieszczeniom otwartości, przestrzenności i lekkości.

Więcej…

   

Ceramika czy gres, czyli wszystko co warto wiedzieć o wyborze płytek podłogowych

Płytki do wnętrzaStojąc przed wyborem płytek podłogowych do naszego mieszkania, warto wiedzieć nieco więcej na ich temat. Przyjrzyjmy się bliżej materiałom, z których mogą być wykonane płytki: ceramice i gresowi. Koniec końców, nasza kuchnia czy łazienka nie powinna tylko ładnie wyglądać, ale również być funkcjonalna i odporna na brud oraz wszechobecną wilgoć. Czym zatem różni się ceramika od gresu?

Więcej…