Wnętrza

Kolory ziemi

Kolory ziemiKolory ziemi we wnętrzach sprawdzają się idealnie. Symbolizują z jednej strony elegancję, a z drugiej naturę, pozwalają na relaks i odpoczynek. Kolory ziemi to odcienie beżu, brązu i zieleni. Dzięki ich zastosowaniu można uzyskać efekt eleganckiego i przytulnego pokoju.

Więcej…

   

Lustra - stylowy dodatek każdego pomieszczenia

Nowoczesne lustraGdziekolwiek chcesz powiesić lustro, upewnij się, że widok, który będzie się w nim odbijał będzie tego warty. Lustra w ozdobnych ramach są kropką nad "i", zwieńczeniem wystroju wnętrza, wisienką na torcie. Aby osiągnąć maksimum efektu, warto umieścić je w specjalnym miejscu. Można przy tym kierować się również praktycznymi względami. Jeśli powiesisz lustro w pokoju, dodasz stylowe akcesoria i tkaniny - uzyskasz kompletny efekt stylistyczny wnętrza. Niezależnie od tego, czy jest to korytarz, pokój dziecka czy łazienka - powieszenie lustra dodaje uroku przestrzeni i sprawia, że jest bardziej otwarta i przestronna.

Więcej…

   

Schody i światło - jak stworzyć kompozycję niebanalną?

Nowoczesna aranżacja domuSchody są jednym z ciekawszych elementów architektury budynków - z jednej strony pełnią dość oczywistą rolę funkcjonalną, z drugiej - przy odrobinie inwencji - można z nich stworzyć prawdziwe "clou" aranżacji wnętrz. Konieczne jest wyczucie, nie tylko co do ich kształtu, materiału z którego będą wykonane, ale również odpowiedniego wyeksponowania ich walorów - do tego przyda się m.in. światło.

Więcej…

   

Korek w aranżacji wnętrz: właściwości, zastosowanie. Korek na ścianę, na podłogę

Korek w aranżacji wnętrzaKorek jest tym materiałem w aranżacji wnętrz, który nigdy nie wychodzi z mody. Są okresy, kiedy staje się hot trendem, by po kilku sezonach powrócić na swoją bezpieczną pozycję naturalnego, przyjaznego dla zdrowia i środowiska oraz antyalergicznego materiału wykończeniowego.

Więcej…