Wnętrza

Najpopularniejsze eko trendy w oświetleniu do domów

Nowoczesne oświetlenieEko wnętrza to jeden z najważniejszych trendów obecnego sezonu, który z każdym kolejnym miesiącem obejmuje kolejne elementy modnego wyposażenia. Teraz przyszła pora na eleganckie i praktyczne oprawy oświetleniowe, wykonane z naturalnych surowców. Jakie są najmodniejsze rodzaje surowców, które warto wprowadzić do stylowych wnętrz oraz z czym można je łączyć, aby uzyskać najciekawsze efekty aranżacyjne? Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do lektury.

Więcej…

   

Kolory ziemi

Kolory ziemiKolory ziemi we wnętrzach sprawdzają się idealnie. Symbolizują z jednej strony elegancję, a z drugiej naturę, pozwalają na relaks i odpoczynek. Kolory ziemi to odcienie beżu, brązu i zieleni. Dzięki ich zastosowaniu można uzyskać efekt eleganckiego i przytulnego pokoju.

Więcej…

   

Korek w aranżacji wnętrz: właściwości, zastosowanie. Korek na ścianę, na podłogę

Korek w aranżacji wnętrzaKorek jest tym materiałem w aranżacji wnętrz, który nigdy nie wychodzi z mody. Są okresy, kiedy staje się hot trendem, by po kilku sezonach powrócić na swoją bezpieczną pozycję naturalnego, przyjaznego dla zdrowia i środowiska oraz antyalergicznego materiału wykończeniowego.

Więcej…

   

Tapety - przegląd, rodzaje, właściwości, zastosowanie

Tapety ścienne - rodzaje, montażOsoby planujące remont, które chcą łatwo i szybko odmienić swoje wnętrza, wiedzą doskonale o tym, że tapety nigdy nie wychodzą z mody. Królowały na ścianach kilkadziesiąt lat temu, co nie zmienia faktu, że chętnie sięgamy po nie również dzisiaj. Są praktyczne, zaskakują zróżnicowanymi deseniami i szeroką paletą barw.

Więcej…