Jakie funkcje mają nowoczesne pralki Beko?

Pralka BekoPranie we współczesnym świecie nie sprawia właściwie żadnych problemów, jest czynnością prostą i dosyć szybką. Nowoczesne pralki marki Beko posiadają wiele funkcji, które umożliwiają bardziej efektowne pranie, a także zapewniają ochronę delikatnym tkaninom. Przedstawiamy ciekawe rozwiązania, które mają nowoczesne pralki Beko.

Technologia parowa - Steam Cure

Nowoczesne pralki Beko posiadają funkcję pary, co jest uzupełnieniem dla tradycyjnego prania.Technologia ta pozwala na usunięcie wszelkich zabrudzeń z ubrań, a także na znaczne zmniejszenie zagnieceń, powstających w trakcie prania. Ma to szczególne znaczenie w przypadku koszul, eleganckich bluzek i spódnic, a także spodni w kant. Warto wiedzieć o tym, że para wnika w tkaniny i rozluźnia włókna materiałów, co sprawia, że możliwa jest eliminacja zagnieceń oraz usuwanie zabrudzeń. Pranie parowe może być wykorzystane na przykład do odświeżenia ulubionych ubrań. Dodatkowo w trakcie takiego prania usuwane są wszelkie bakterie, grzyby i inne drobnoustroje z tkanin. Co ciekawe funkcja Steam Cure może zostać uruchomiona zarówno na początku prania, jak i na końcu. W pierwszym przypadku zabrudzenia są zmiękczone i łatwiej się usuwają, natomiast uruchomienie tej funkcji na koniec prania sprawia, że ubrania nie są wymięte, a więc w wielu przypadkach nie trzeba ich już prasować.

Zawsze świeże pranie

Pralka Beko (na przykład model EWUE7636XAW) posiada wyjątkową funkcję zawsze świeżego prania. Prawie każdemu zdarzyło się pozostawienie rzeczy w pralce na kilka godzin po zakończeniu danego programu. Niektórzy włączają pranie przed wyjściem do pracy i nie otwierają pralki aż do czasu przyjścia z powrotem do domu. W takiej sytuacji ta funkcja jest niezwykle potrzebna. Pralka przez 8 godzin po zakończeniu cyklu prania uruchamia się co kilka minut, dzięki czemu pranie pozostaje świeże i pachnące.

Self Clean - higiena na najwyższym poziomie

Kolejną interesującą funkcją jest Self Clean, czyli specjalny program do czyszczenia bębna pralki. W ten sposób higiena pozostaje na najwyższym poziomie i nie trzeba czyścić pralki ręcznie. Warto zaznaczyć, że ten program działa tylko z pustym bębnem i sprawia, że wszystkie bakterie i zabrudzenia zostają usunięte. Self Clean polega na czyszczeniu bębna gorącą wodą w sposób intensywny i dynamiczny. Dodatkowo pralka Beko może mieć specjalne rozwiązanie, pozwalające na usunięcie sierści zwierząt z ubrań i koców, co także zapewnia większą higienę.

Dodatkowe funkcje w budowie pralki

Warto wiedzieć o tym, że pralki Beko posiadają specjalne rozwiązania, dotyczące swojej budowy. Dobrym przykładem są modele slim, które zmieszczą się nawet w najmniejszych łazienkach lub pralniach. Innym ciekawym rozwiązaniem są szerokie drzwi, dzięki czemu można załadować naprawdę sporo prania, także tego wielkogabarytowego.

Wszystkie funkcje w telefonie

Pralki Beko w nowoczesnym wydaniu posiadają specjalną funkcję, czyli możliwość sterowania praniem prosto ze swojego smartfona. Wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację i już można cieszyć się innowacyjnym rozwiązaniem. Można więc wszystkim sterować, a w momencie, gdy pranie się skończy, użytkownik otrzymuje powiadomienie na swoim telefonie.

Komentarze