Meble łazienkowe retro - gdzie je kupić tanio?

Meble łazienkowe retroZazwyczaj aranżacja starej łazienki przysparza mnóstwo kłopotów, a urządzanie nowej, niemalże zawsze jest sporym wyzwaniem. Musimy przecież połączyć dwie kwestie - chcemy by pomieszczenie było zagospodarowane funkcjonalnie, ale i po prostu ładne oraz przyjemne w odbiorze. Przecież będziemy spędzać w nim sporo czasu, więc dlaczego nie mielibyśmy się w nim czuć komfortowo. Gdy już mamy w pomieszczeniu całą instalację z armaturą staniemy przed problemem, gdzie kupić meble łazienkowe.

Z pomocą przyjdzie sklep internetowy Antyki24.pl. Znajdziemy tam stylowe meble łazienkowe, które wprowadzą styl retro do naszej łazienki. Łazienka to przecież nie wyłącznie miejsce, w którym znajduje się umywalka i wanna, lecz mnóstwo innych mebli, pojemników, wieszaków i akcesoriów.

Retro i rustykalne meble łazienkowe

Z odrobiną samozaparcia możemy stworzyć prawdziwy salon kąpielowy, do którego z chęcią będziemy wracać i który zrobi niezatarte wrażenie na naszych gościach. A wszystko to dzięki charakterowi i stylistyce mebli i akcesoriów. Sklep Antyki24 stawia bowiem na styl retro, tak więc zajrzyjmy tam, jeśli chcemy uniknąć urządzenia łazienki, sztampowymi i nieco nużącymi swą powtarzalnością, meblami z popularnych sieciówek.

Szafka z umywalką

Wybierając meble rustykalne, możemy być pewni, że łazienka nasza będzie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Natomiast jeśli nie możemy przearanżować całej łazienki, możemy wprowadzić nieco stylu vintage za pomocą akcesoriów dostępnych na Antyki24.pl. Możemy wybierać wśród metalowych, giętych wieszaków na szlafroki i ręczniki kąpielowe, wśród stojących zasobników na papier toaletowy oraz wśród luster i mini komódek na łazienkowe bibeloty.

Dodatki do łazienki

Zastanawiając się, gdzie kupić meble łazienkowe musimy także wziąć pod uwagę wielość detali, którymi urządzimy naszą łazienkę. Nie zapomnijmy przy tym o lustrach, pojemnikach oraz stojakach na kosmetyki. By nasza łazienka była naprawdę w stylu retro sklep Antyki24.pl zadbał o to, by wyżej wymienione akcesoria były wykonane z drewna lub giętego metalu.

Stojak łazienkowy

Żadnych więc plastików, które tylko odstręczają od korzystania z łazienki, a które niemalże zalały nasze życie codzienne. Także komódki i zasobniki na pranie są wykonane z lakierowanego lub malowanego drewna. W łazience, w której brak miejsca, doskonale też sprawdzą się narożne regały stojące oraz regały wiszące. Wszystkie rzecz jasna utrzymane w stylistyce retro. Nawet stojak na papier toaletowy oraz stojak na miskę mogą stać się ozdobą łazienki, jeśli tylko mają w sobie odrobinę indywidualizmu.

Komentarze