Meble

Stół - symbol domu i domowego ogniska

Stół z krzesłamiStół, to właśnie ten element wyposażenia domu przy którym gromadzi się cała rodzina. To przy nim jadane są posiłki. Ale nie tylko. Jest to również miejsce wielu rozmów, zwierzeń oraz podejmowania rodzinnych decyzji. Można więc śmiało stwierdzić że jest on sercem domu. Wybór odpowiedniego stołu to jednak zadanie dosyć skomplikowane. Spośród wielu dostępnych modeli, stylów, rozmiarów czy kształtów, trzeba wybrać ten jedyny, który będzie dostosowany do potrzeb rodziny oraz do stylu aranżacji wnętrza. Na co więc zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu stołu?

Więcej…

   

Sezon 2020 - trendy meble ogrodowe

Meble tarasoweRozpoczyna się kolejny sezon ogrodowy. Już wkrótce wyruszymy na poszukiwania kwiatów i krzewów, narzędzi ogrodowych i oczywiście mebli. To właśnie meble ogrodowe, nowoczesne i estetyczne, będą najpiękniejszą dekoracją naszych ogrodów, tarasów i balkonów. Nie może ich zabraknąć także w Twoim domu i ogrodzie - posłużą całej rodzinie oraz odwiedzającym Cię bliskim i znajomym w długie i ciepłe letnie wieczory. Jakie trendy obowiązywać będą w tym roku? Jakie meble warto kupić aby cieszyć się z nich także w kolejnych sezonach?

Więcej…

   

Przegląd tkanin obiciowych - właściwości i zalety różnego rodzaju obić mebli tapicerowanych

Tkaniny obiciowe tapicerowaneTkaniny obiciowe są podstawą wykończenia każdego wnętrza. To często od nich zależy, w jakim kolorze będą inne, potrzebne nam meble oraz jaki styl będzie wypełniał całe nasze wnętrze. Niestety tylko na pierwszy rzut oka wydaje się to proste i łatwe podczas urządzania wnętrza.

Więcej…

   

Fronty kuchenne - frezowane, szklane, drewniane

Fronty kuchenneFronty kuchenne stanowią o końcowym wyglądzie zabudowy, dlatego też wybór materiału z którego powstają jest tak ważny.

Więcej…