Stoły z dębowym blatem - prostota i trwałość

Nowoczesna jadalnia loftowaTradycyjny stół z drewnianym dębowym blatem to piękno i prostota w jednym.

Dąb to niezwykle trwałe drewno, które jest doceniane już od bardzo długiego czasu. Materiał ten jest niezwykle charakterny i twardy co wpływa na jego wysoką pozycję na rynku. Meble tworzone z jego udziałem są niezwykle wytrzymałe i nieprzeciętnie trwałe co całkowicie deklasuje pozostałe meble tworzone z innych rodzajów drewna. Dąb jest odporny na odkształcenia i nie ulega ścieraniu podczas codziennego użytkowania, co może okazać się decydującymi cechami podczas wyboru odpowiedniego blatu.

Ten szlachetny surowiec odnalazł swoje miejsce również w lofcie jako prosta forma i gwarancja wysokiej jakości. Stoły dębowe od firmy Woodloft subtelnie uzupełniają każde wnętrze, nadając im charakteru, ale i naturalnej elegancji. Zdecydowanie jest to jeden z tych mebli, który świadczy o dobrym guście właściciela i świadomości stylu.

Zarówno skandynawskie jak i loftowe stoły tworzone są z naturalnych materiałów, cechujących się najwyższą jakością. Z tego powodu do ich tworzenia używa się między innymi drewna dębowego. Tego typu produkty doskonale współgrają z surowością betonu, kamienia czy cegły. Ich prosta forma odnajdzie się również w domach, w których obecne jest bogate wzornictwo i przytulny, domowy styl. W lofcie częstym dodatkiem jest stal, z której wykonywane są między innymi stelaże stołu. Całość konstrukcji jest niebywale stabilna a przy tym przyjazna dla oka.

Kontener loftowy

Wspólne posiłki i spędzanie czasu przy jednym stole scalają nie tylko rodzinę, ale również pozwalają na relaks ze znajomymi. Dębowy blat podkreśli naszą zastawę stołową jak i stalowe sztućce. Sprawdzi się również podczas wieczoru z grami, jego szeroki blat pomieści każdą planszę i ułatwi wygodne rozstawienie różnego rodzaju dodatków i elementów gry. Z myślą o takich wydarzeniach jak i codziennym użytkowaniu, blaty dębowe są specjalnie zabezpieczane. Profesjonalne olejowanie daje nam gwarancję, że stół będzie odporny na takie czynniki jak kontakt z wilgocią, napojami, naturalnymi sokami czy winem.

Prosta forma stołu loftowego z dębowym blatem pozwala na dodanie do niego wielu ciekawych dodatków. Szeroki wybór kolorów, tekstur i materiałów czeka na nas przy doborze krzeseł, podkładek, bieżników, firan czy dywanów. Doskonale sprawdzą się tu żywe i intensywne kolory takie jak butelkowa zieleń, musztardowa żółć czy purpura. Stoły dębowe to doskonała inwestycja w przyszłość. Są niezwykle wytrzymałe i łatwe w renowacji, dlatego nie tracą na wartości. Wręcz przeciwnie, z czasem mogą stać się łakomym kąskiem dla antykwariuszy jak i kolekcjonerów zabytkowych mebli. Wpływ na to ma również ich ponadczasowy styl, prosta forma oraz niezwykła uniwersalność.

Komentarze