Technologie

Dzwonek bezprzewodowy czy przewodowy - jaki wybrać?

DomofonDzwonek to jedno z nielicznych urządzeń elektronicznych, które zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym domu jest niemal koniecznością. Dawniej dzwonki były dostępne tylko w wersji przewodowej, dziś można bez problemu postawić na mniej inwazyjne i zdecydowanie tańsze produkty. Który z nich jest lepszy?

Więcej…

   

Sterowanie ogrzewaniem podłogowym - elementy systemu i jego działanie

Sterowanie ogrzewaniem podłogowymOgrzewanie podłogowe to komfortowy wybór do wielu wnętrz. Dzisiaj chętnie wybierane jest do domów jednorodzinnych, aby zapewnić wygodę każdemu z domowników. Takie ogrzewanie może być sterowane z użyciem specjalnych systemów - również bezprzewodowo!

Więcej…

   

Fotowoltaika - jakich formalności musisz dopełnić?

FotowoltaikaFotowoltaika to ekologiczny sposób na pozyskiwanie energii elektrycznej, który pozwoli nam znacząco ograniczyć wysokość rachunków za prąd. Nie dziwi więc fakt, że inwestycja w energię słoneczną jest w naszym kraju coraz bardziej popularna. Należy mieć jednak na uwadze fakt, że montaż instalacji fotowoltaicznej to proces, który wymaga dopełnienia licznych formalności. O czym powinniśmy pamiętać?

Więcej…