Dom

Fototapeta las we mgle - w jakim wystroju wnętrz sprawdzi się najlepiej?

Fototapeta - las we mgleFototapeta las we mgle to niezwykle uniwersalny motyw. Można go zastosować zarówno w przestrzeni domowej, jak i zawodowej. Na dodatek doskonale wkomponowuje się do większości stylów począwszy od skandynawskiego, a skończywszy na klasycznych aranżacjach.

Więcej…

   

Rodzaje listew podłogowych

Listwy przypodłogoweDrobne elementy wykończeniowe to często drobiazgi, które świetnie dopełniają stylistykę danego wnętrza. Nie ulega więc wątpliwości, że również listwy podłogowe pozwalają na ciekawe uzupełnienie całościowego designu przestrzeni mieszkalnych i biurowych. Mnogość rodzajów i stylów pozwala wybrać idealne rozwiązanie, dopasowane do potrzeb i oczekiwań każdego miłośnika dobrego stylu. Jakie rodzaje listew przypodłogowych wyróżniamy?

Więcej…

   

Kolory ziemi

Kolory ziemiKolory ziemi we wnętrzach sprawdzają się idealnie. Symbolizują z jednej strony elegancję, a z drugiej naturę, pozwalają na relaks i odpoczynek. Kolory ziemi to odcienie beżu, brązu i zieleni. Dzięki ich zastosowaniu można uzyskać efekt eleganckiego i przytulnego pokoju.

Więcej…

   

Płyta OSB - rodzaje, właściwości, wymiary, zastosowanie, cena

Płyta OSBDrewnopochodna płyta wielowarstwowa OSB (Oriented Strand Boards) to produkt wykazujący się dobrymi właściwościami wytrzymałościowymi. Płyty OSB zbudowane są z ukierunkowanych, drewnianych wiórów płaskich, nadających konstrukcji trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Mnogość zastosowań oraz prostota montażu wpływają na popularyzację płyt wiórowych OSB.

Więcej…